KAROUSEL SP10 mosiądz 206394 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 99W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | KAROL |
| Rozmiar klosza | Ø 760 x H 130 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 240 mm |
| Wysokość (cm) | 20 |
| Głębokość (cm) | 76 |
| Szerokość (cm) | 76 |
| Wymiary opakowania (cm) | 20 x 77 x 77 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003