JAZZ BIANCO biały kpl. 3 szt 083117 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Sufitowe wpuszczane |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP44 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ITACA |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 390 x H 305 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 380 mm |
| Wysokość (cm) | 169,5 |
| Głębokość (cm) | 39 |
| Szerokość (cm) | 39 |
| Wymiary opakowania (cm) | 0 x 0 x 0 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003