JAVA BLACK KINKIET 2 PŁ 1367 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Moc | 24W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 3000 K |
| Strumień świetlny | 1570 lm |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 17 |
| Wysokość (cm) | 4.2 |
| Długość (cm) | 86 |
| Styl lampy | Nowoczesny / Lofotwy / Industrialny / Minimalistyczny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003