IO Biały 285320 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Strumień | 300 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 30000h |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| IP | 54 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | INSIDE |
| Rozmiar rozety | Ø 15 mm |
| Wysokość (cm) | 27,5 |
| Głębokość (cm) | 15 |
| Szerokość (cm) | 6,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 8,5 x 10 x 18 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003