IKO Antracyt 018515 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | IGUAZU' |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 100 x H 250 mm |
| Rozmiar rozety | 840 x 60 mm |
| Regulowana wysokość | 50 – 110 |
| Wysokość (cm) | 50 |
| Głębokość (cm) | 13,5 |
| Szerokość (cm) | 90 |
| Wymiary opakowania (cm) | 28,5 x 16 x 115 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003