HULAHOOP SP D060 258775 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal, tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 2650 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 17500h |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | HUGO |
| Rozmiar klosza | Ø 60 x H 90 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 60 mm |
| Regulowana wysokość | 34 – 209 |
| Wysokość (cm) | 34 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Wymiary opakowania (cm) | 29 x 18 x 19 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003