HOTEL AP2 ALL BLACK czarny 215709 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E27/LED |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | HOTEL |
| Rozmiar szklanego klosza | L 320 x H 175 x P 110 mm |
| Rozmiar rozety | 220 x 160 mm |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Głębokość (cm) | 17,5 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Wymiary opakowania (cm) | 37 x 28 x 16 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003