HOLLY SP1 BIANCO biała 231556 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 100-240 V AC |
| Moc | E14/LED max 1 x 40W / 1.5W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | HOLIDAY |
| Rozmiar szklanego klosza | L 180 x H 180 x P 135 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 100 mm |
| Wysokość (cm) | 21 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Wymiary opakowania (cm) | 23 x 23 x 21 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003