HILTON BLACK/GOLD KINKIET 2 PŁ E_27 + LED 2579 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc | MAX 60W |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Barwa światła | Neutralna 3300 K - 4500 K |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Czarno złoty |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Wysokość (cm) | 34 |
| Długość (cm) | 28 |
| Styl lampy | Nowoczesny / Glamour / Loftowy |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 30 x 30 x 20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003