HEAVEN Pendant 5L Steel/Opal 107559 Markslojd
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Strumień świetlny | 204lm |
| Barwa światła | 2800K |
| Kąt (°) | 360° |
| Moc maksymalna | 18W |
| Klasa bezpieczeństwa | CLASS I |
| IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Szerokość (cm) | 117 |
| Głębokość (cm) | 117 |
| Wysokość (cm) | 70 |
| Kolor przewodu | Przezroczysty |
| Długość przewodu cm | 120 |
| Materiał klosz | Szkło |
| Kolor klosz | Biały |
| Metoda montażu | Hak |
| Wymiary opakowania (cm) | 102 x 35 x 21,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003