HAREM SP1 antyczny mosiądz 115979 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Antyczny mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 42W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | HAREM |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 160 x H 155 mm |
| Rozmiar rozety | 105 x 185 mm |
| Wysokość (cm) | 26 |
| Głębokość (cm) | 53 |
| Szerokość (cm) | 16,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 27,5 x 39 x 25,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003