HALO Biały 223209 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 4050 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 35000h |
| Kąt świecenia | 110° |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 26W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | HALO |
| Rozmiar klosza | Ø 350 x H 50 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 195 mm |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Głębokość (cm) | 35 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Wymiary opakowania (cm) | 40 x 11,2 x 39,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003