GUN PL1 ANTRACITE antracyt 236865 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP44 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GUN |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Wysokość (cm) | 11,5 |
| Głębokość (cm) | 11 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12,5 x 12,5 x 19 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003