GRAVITY Czarny 120386 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Sufitowe wpuszczane |
| Materiał | Żywica |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GX53 |
| IP | IP67 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 6W |
| IP | 67 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GRAVITY |
| Rozmiar rozety | Ø 85 mm |
| Wysokość (cm) | 13,5 |
| Głębokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 9 |
| Wymiary opakowania (cm) | 19,5 x 9,5 x 10,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003