GLIM Czarny 200231 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 50W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GLIM |
| Rozmiar klosza | Ø 120 x H 20 mm |
| Rozmiar rozety | 105 x 105 mm |
| Wysokość (cm) | 19 |
| Głębokość (cm) | 12 |
| Szerokość (cm) | 13 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 13,5 x 18 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003