GLIM Biały 200194 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GIUDECCA |
| Rozmiar klosza | Ø 580 x H 650 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 115 mm |
| Regulowana wysokość | 90 – 135 |
| Wysokość (cm) | 90 |
| Głębokość (cm) | 58 |
| Szerokość (cm) | 58 |
| Wymiary opakowania (cm) | 77 x 52 x 26 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003