GIOVE Biały 092195 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP54 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 54 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GIOVE |
| Rozmiar rozety | 330 x 80 mm |
| Wysokość (cm) | 10 |
| Głębokość (cm) | 8 |
| Szerokość (cm) | 33 |
| Wymiary opakowania (cm) | 34 x 10 x 12 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003