GIOCONDA SP12 ARGENTO srebrna 164953 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Kolor uzupełniający | Srebro |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GIOCONDA |
| Rozmiar rozety | 120 x 275 mm |
| Wysokość (cm) | 21,5 |
| Głębokość (cm) | 42,5 |
| Szerokość (cm) | 31 |
| Wymiary opakowania (cm) | 31 x 20,5 x 17,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003