GEMINI SP D42 BIANCO 247229 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 5100 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000h |
| Kąt świecenia | 130° |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GEKO |
| Rozmiar rozety | 500 x 350 mm |
| Wysokość (cm) | 6,5 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 56 |
| Wymiary opakowania (cm) | 47 x 13 x 63 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003