GEMINI Czarny 307695 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 10000 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000h |
| Kąt świecenia | 130° |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 82W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GEMINI |
| Rozmiar rozety | Ø 76 mm |
| Regulowana wysokość | 28,5 – 205 |
| Wysokość (cm) | 28,5 |
| Głębokość (cm) | 99,5 |
| Szerokość (cm) | 105 |
| Wymiary opakowania (cm) | 106 x 107 x 10 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003