GEKO PL4 biały 116112 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | GEKO |
| Rozmiar rozety | 320 x 220 mm |
| Wysokość (cm) | 6,5 |
| Głębokość (cm) | 30,5 |
| Szerokość (cm) | 40,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 34 x 46 x 13 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003