GAMMA zasilacz zewnętrzny 200W Czarny MAGNETIC 5mm DRIVER INSIDE AZ5332 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Zasilacz zewnętrzny |
| Rodzaj szynoprzewodu: | GAMMA MAGNETIC 5mm 48V |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium / Tworzywo sztuczne |
| Wysokość produktu [cm]: | 2.9 |
| Szerokość produktu [cm]: | 2.5 |
| Długość produktu [cm]: | 30 |
| Moc maksymalna: | 200W |
| Napięcie: | 48V |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy GAMMA MAGNETIC – 48V |
| Rodzaj | Zasilacz zewnętrzny DRIVER INSIDE 200W system GAMMA |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 2,9 |
| Szerokość produktu [cm] | 2,5 |
| Długość produktu [cm] | 30 |
| Napięcie | ~ 230V / ⎓ 48V |
| Moc | 200W |
| Klasa ochrony | 3 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003