GAMMA łącznik X MAGNETIC 5mm 48V Biały AZ5319 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Złącze X natynkowe |
| Rodzaj szynoprzewodu: | GAMMA MAGNETIC 5mm 48V |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne / Miedz |
| Wysokość produktu [cm]: | 0.7 |
| Szerokość produktu [cm]: | 11 |
| Długość produktu [cm]: | 11 |
| Napięcie: | 48V |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy GAMMA MAGNETIC – 48V |
| Rodzaj | Łącznik X system GAMMA |
| Materiał | PVC |
| Materiał dodatkowy | Miedź |
| Kolor dominujący | Biały mat |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 0,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 10 / 3,7 |
| Długość produktu [cm] | 10 / 3,7 |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Klasa ochrony | 3 |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003