GALLERY LED BLACK 12W 18000 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna galeryjka – oświetlenie obrazu |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | GALLERY |
| Moc | 12W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Neutralna 4000 K - 4500 K |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 41.5 |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Długość (cm) | 13.5 |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Industrialny / Minimalistyczny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 1 |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 62 x 15.5 x 6.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003