FUTURA PT ALLUMINIO aluminium 204956 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal, tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1100 Lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Żywotność | 25000h |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 50W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | FUNKY |
| Rozmiar klosza | L 90 x H 47 x P 90 mm |
| Rozmiar rozety | 80 x 68 mm |
| Wysokość (cm) | 11,5 |
| Głębokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 9 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 10 x 6 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003