FOURTY V 11448 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Listwa z reflektorkami i zwisami |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | GU10 R50, GU10 R35 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki (cm) | 2cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 3cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 8.5/12cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 4/11cm |
| Szerokość (cm) | 11-16.5cm |
| Wysokość (cm) | 130cm |
| Długość (cm) | 154-160cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003