FOURTY V 11440 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Listwa z regulowanymi reflektorkami |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Silk gray |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | GU10 R35 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | 220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki (cm) | 2cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 3cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 8.5cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 4cm |
| Szerokość (cm) | 4-16.5cm |
| Wysokość (cm) | 6.5-11.5cm |
| Długość (cm) | 118-130cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 122.5 x 5 x 8 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003