FOURTY SURFACE 11442 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorki i spoty (wpuszczane) |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | GU10 R35 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 10W only LEDIP20 |
| Napięcie | 50/60Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość podsufitki (cm) | 0.01 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 4.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 8.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 4 cm |
| Długość podstawy (cm) | 11 cm |
| Kształt otworu | Prostokątny |
| Wymiary otworu (cm) | 9.5x3 cm |
| Szerokość (cm) | 4.5-15.5 |
| Wysokość (cm) | 4.3-9.5 |
| Długość (cm) | 11-21 |
| Wymiary opakowania (cm) | 16 x 5.5 x 14.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003