FOLK SP1 D18 corten 174204 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | FOGLIA |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 300 x H 150 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 300 x H 460 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 48 – 110 |
| Wysokość (cm) | 48 |
| Głębokość (cm) | 30 |
| Szerokość (cm) | 82 |
| Wymiary opakowania (cm) | 0 x 0 x 0 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003