FOKUS WHITE LED 5396 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | FOKUS |
| Moc | 1W+4W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 117 lm+616 lm |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 46.5 |
| Wysokość (cm) | 46.5 |
| Długość (cm) | 8 |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Industrialny / Minimalistyczny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 1 |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 47 x 11.1 x 11.1 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003