FLEXI LED BLACK 45 W 18007 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | FLEXI |
| Moc | 45W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 4000K |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Długość (cm) | 100 |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 100 x 34 x 6,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003