FLASH NEW BROWN KINKIET L 1 LED 11403 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana, tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | FLASH |
| Moc | max 25W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Wysokość (cm) | 108 |
| Długość (cm) | 5.5 |
| Styl lampy | Industrialny, minimalistyczny, nowoczesny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 116 x 11 x 9 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003