FLASH BLACK WOOD KINKIET LED 6625 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Drewno, tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Orzech |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | FLASH |
| Moc | LED 30W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 13 |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Długość (cm) | 73 |
| Styl lampy | Nowoczesny, Loftowy, Skandynawski, Industrialny, Minimalistyczny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003