FIRENZE AP2 BIANCO ANTICO antyczna biel 012902 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Żywica |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | FIORDI |
| Rozmiar klosza | Ø 400 x H 400 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 120 mm |
| Regulowana wysokość | 68 – 158 |
| Wysokość (cm) | 68 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Wymiary opakowania (cm) | 43 x 24 x 45 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003