FILO Biały 301051 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, pvc |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Strumień | 1900 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000h |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| IP | 44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | FIESTA |
| Wysokość (cm) | 14 |
| Głębokość (cm) | 4 |
| Szerokość (cm) | 404 |
| Wymiary opakowania (cm) | 21 x 21 x 11 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003