FEBE-1 AP ANTRACITE 250854 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 600 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 30000h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | FADE |
| Rozmiar klosza | Ø 270 x H 210 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 46 – 211 |
| Wysokość (cm) | 46 |
| Głębokość (cm) | 27 |
| Szerokość (cm) | 27 |
| Wymiary opakowania (cm) | 33 x 33 x 34 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003