EQUINOXE AP1 OTTONE ANTICO antyczny mosiądz 200149 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G4 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 2W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | EQUINOXE |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Wysokość (cm) | 18 |
| Głębokość (cm) | 45 |
| Szerokość (cm) | 13 |
| Wymiary opakowania (cm) | 34 x 34 x 21 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003