Deore PND-5578-3S-BRO-BK Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Brąz antyczny |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Deore |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Szkło |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220V-240V |
| Moc | 40W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 40 |
| Wysokość (cm) | 76 |
| Wysokość całkowita (cm) | Wys. całk. 130 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003