Daniel MB14404-01L BA Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Daniel |
| Kolor klosza | Nie dotyczy |
| Lumeny | 960 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Moc | 12W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 5,5 |
| Szerokość (cm) | 7,5 |
| Długość (cm) | 55 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003