Damien DG-E04RST/WU-WW/MULTI Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Lampa wpuszczana |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Kolekcja | Damien |
| Kolor klosza | Biały |
| Lumeny | 1100 lm |
| Barwa światła | Opcja regulacjia od ciepłej do chłodnej |
| Kąt świecenia | 70 |
| Temperatura barwowa | Możliwość zmiany 3000K + 4000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 230-240V |
| Moc | 10W |
| IP | IP54 |
| Średnica (cm) | 11 |
| Wysokość (cm) | 5,5 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003