DRIFTWOOD SP6 naturalne drewno 180922 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Drewno |
| Kolor dominujący | Naturalne drewno |
| Kolor uzupełniający | Drewno |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | DRIFTWOOD |
| Rozmiar klosza | Ø 340 x H 520 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 120 mm |
| Regulowana wysokość | 77 – 130 |
| Wysokość (cm) | 77 |
| Głębokość (cm) | 35 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Wymiary opakowania (cm) | 33 x 33 x 55 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003