DREAM BIG SP1 biała 179858 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP44 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | DOWN |
| Rozmiar rozety | 85 x 85 mm |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Głębokość (cm) | 8,5 |
| Szerokość (cm) | 8,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10,5 x 11 x 8,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003