Conato WL-23848-30W-BK-GD Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal / drewno sosnowe |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Conato |
| Materiał klosza | Pvc, tworzywo sztuczne |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 530 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 230V |
| Moc | 14W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 8 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 50 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003