Conato PND-23848-30W-BK-GD Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal / drewno sosnowe |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Conato |
| Materiał klosza | Pvc, tworzywo sztuczne |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 1200 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 230V |
| Moc | 35W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 12 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 98 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003