Colle PND-48529-BK-BLU Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stop metali |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Colle |
| Kolor klosza | Zielony |
| Materiał klosza | Plastikowy |
| Lumeny | 1500 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 12W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 25 |
| Wysokość (cm) | 150 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003