Cervia 4K OPN-2007-4K Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampa natynkowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Kolekcja | Cervia 4K |
| Materiał klosza | Szkło |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 1433 lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 100-240V |
| Moc | 15W |
| IP | IP54 |
| Średnica (cm) | 10.8 |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003