Cerrila PND-29772750-1A-GD Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Cerrila |
| Kolor klosza | Stal |
| Lumeny | 1300 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220V-240V |
| Moc | 31,2W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 13 |
| Szerokość (cm) | 13 |
| Długość (cm) | 90 |
| Wysokość całkowita (cm) | 120 |
| Opcja ściemniania | Tak |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003