Castelio SPL-31976-1B-WH Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Reflektorek |
| Rodzaj | Sufitowy na rozecie |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Castelio |
| Kolor klosza | Tworzywo sztuczne |
| Lumeny | 380 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 5W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Szerokość (cm) | 9 |
| Długość (cm) | 14 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003