Casel WL-57882-13W-3K Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal, akryl |
| Kolor dominujący | Kawowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Casel |
| Lumeny | 660 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 13W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 30 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Długość (cm) | 12 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003