Cantia TB-75839-BLU Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Rodzaj | Biurkowe i gabinetowe |
| Materiał | Stop metali |
| Materiał dodatkowy | Plastik |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Cantia |
| Kolor klosza | Niebieski |
| Lumeny | 85 lm |
| Barwa światła | Możliwość przełączania barwy światła oraz ściemniania |
| Temperatura barwowa | 3000K - 6500K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 5V1A |
| Moc | 2W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 18 |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Wysokość całkowita (cm) | 30 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003